بک لینک PBN


شبکه وبلاگ خصوصی (PBN) چیست؟
شبکه خصوصی وبلاگ (PBN) شبکه ای از وب سایت های دارای قدرت و قدرت در نظر موتورهای جستجوگر مانند گوگل است. هدف از ساخت چنین شبکه ای پیوند دادن به وب سایت به اصطلاح پول شما است. وب سایت پول هدفی است که از لینک های بک لینک PBN بهره مند می شود. این می تواند یکی از شما یا مشتری شما باشد.

تصویر شبکه خصوصی وبلاگ
T-RANKS PBN چیست؟
T-RANKS ارائه دهنده بالاترین کیفیت ، حق بیمه ، صفحه اصلی لینک های بک گراند شبکه وبلاگ خصوصی است.

در باره...
پیوند PBN (شبکه وبلاگ خصوصی) که قبلاً به عنوان یک بک لینک PR اینجا یا پیوند روابط عمومی بالا در روز خوانده می شد. PR مخفف PageRank است. این اصطلاح دیگر استفاده نمی شود زیرا Google متوقف شد نمایش عمومی را به صورت عمومی متوقف کند. آنها هنوز هم به صورت جزئی از الگوریتم خود از آن استفاده می کنند. در وبلاگ ما درباره PBN بیشتر بدانید.

چرا خرید بک لینک های PR یا PBN بسیار مؤثر است؟

پیوندهای شبکه خصوصی وبلاگ دقیقاً همان چیزی هستند که الگوریتم گوگل می خواهد! آنها دارای اقتدار ، اعتماد ، قدرت هستند و از این پس اطلاعاتی دارند! قدرتمندترین پیوند روی کره زمین. ناگفته نماند که شما کنترل کامل بر آنها دارید!

چرا T-RANKS؟

شماره 1 - استراتژی بلند مدت

استراتژی ساخت پیوند PBN ما چیزی نیست که دیروز آمد و فردا از بین خواهد رفت. ایجاد تعداد بسیار محدود پیوندهای PBN بسیار قدرتمند استراتژی برتر به اصطلاح پیوند جمعی است. به طور خلاصه: نتایج شما دوام خواهد یافت.


شماره 2 - ایمنی

با تک تک دامنه هایی که پیوندهای روابط عمومی شما را میزبانی می کنند ، با احتیاط بسیار برخورد می شود. این اساساً به این معنی است که آنها شخصیتهای دیجیتالی خود را دارند.


شماره 3 - سایتهای اصلی

سیگنال های اجتماعی ورودی ، محتوای اصلی که بطور منظم تغذیه می شود ، ترافیک ورودی و غیره. برخی از آنها حتی با پیشنهادات وابسته و حتی AdSense از درآمد کسب می شوند.


شماره 4 - انعطاف پذیری

ما بیش از 150 دامنه در حال حاضر در شبکه وبلاگ خصوصی ما در دسترس هستیم. با استفاده از این نوع قدرت می توانید تقریبا برای هر کلمه کلیدی رتبه بندی کنید و انعطاف پذیری بالایی به شما می دهد.

شماره 5 - طبیعی بودن

محتوای نزدیک به لینک PBN شما همیشه به کلید واژه مورد نظر شما مربوط می شود. با این حال ، محتوا نیز برای ایمنی اضافی با موضوع وب سایت مطابقت دارد. در نسبت 40/60 محتوا 100٪ اصلی و قابل خواندن است. و بهترین قسمت؟ این همه به صورت رایگان درج شده است!


شماره 6 - همه جا کار می کند

مهم نیست که بازار یا طاقچه خاص شما چیست ، می توانید بک لینک های PBN را با خدمات ما خریداری کنید تا رتبه خود را در موتورهای جستجو افزایش دهید.


شماره 7 - تعمیر و نگهداری

تجارت PBN دیگر تنظیم و فراموش نشده است. برای ادامه گرفتن حداکثر آب میوه از سایت های خود و اطمینان از ایمنی آنها ، باید فعالیت مداوم داشته باشید. T-RANKS می کند.


شماره 8 - پشتیبانی

خلاصه اینکه ، ما برای شما اینجا هستیم. در صورت تمایل به تهیه بلیط پشتیبانی می توانید در طی 24 ساعت به شما بازگردیم.

  انتشار : ۳۰ فروردین ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 5

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما