طراحی سایت به صورت صفر تا صد


قبل از طراحی سایت و راه اندازی وب سایت باید بدانید که هزینه طراحی سایت و راه اندازی یک وب سایت چقدر است و برای راه اندازی وب سایت خود به چه میزان سرمایه اولیه نیاز دارید. همانطور که گفتم با توجه به اینکه خیلی ها فکر می کنند برای راه اندازی یک وب سایت به سرمایه زیادی نیاز دارند. اگر نه اصلا!

البته اگر بخواهید کار طراحی سایت و راه اندازی وب سایت خود را به شرکت های طراحی سایت و برنامه نویسان بسپارید به سرمایه و هزینه های زیادی نیاز دارید. اما با توجه به اینکه بسیاری از افراد تمایلی به پرداخت هزینه های زیادی برای راه اندازی سایت خود ندارند، پیشنهاد می کنیم خودتان دست به کار شوید و سایت خود را راه اندازی کنید.

اگر خودتان سایت را راه اندازی کنید می توانید با هزینه بسیار کم و فقط چند صد هزار تومان یک سایت کاملا حرفه ای راه اندازی کنید. هزینه راه اندازی وب سایت زیاد نیست و در نهایت می توانید با خرید هاست و دامنه وب سایت خود را با سلیقه خود راه اندازی کنید که بعداً به شما خواهیم گفت هاست و دامنه چیست. به طور کلی سرمایه ای که شما نیاز دارید سرمایه خرید و دامنه و یک سری ابزار و امکانات برای سایت شماست.

روش های طراحی سایت راه اندازی سایت


راه های زیادی برای راه اندازی یک وب سایت وجود دارد. البته همانطور که گفتم پیشنهاد می کنم خودتان کار را انجام دهید و سایت خود را راه اندازی کنید. اما قبل از ورود به مبحث اصلی آموزش راه اندازی وب سایت صفر تا صد، بهتر است شما را با تمامی روش های راه اندازی وب سایت آشنا کنیم.

دو راه برای راه اندازی وب سایت شما وجود دارد. ابتدا وظیفه راه اندازی سایت خود را به شرکت ها و برنامه نویسان بسپارید که من اصلا توصیه نمی کنم.
دوم، از سیستم های مدیریت محتوا و سازندگان سایت برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کنید. در ادامه به طور کامل به شما خواهیم گفت که سیستم های مدیریت محتوا و سایت سازها چیست و چگونه می توانید بدون اطلاع از برنامه نویسی و کدنویسی از آنها استفاده کنید تا یک وب سایت کاملا حرفه ای با تمامی امکانات برای خود بسازید. راه اندازی

در این مقاله در مورد نحوه راه اندازی یک وب سایت، هدف اصلی ما این است که شما شروع کنید و وب سایت خود را مطابق با سلیقه خود بسازید. شاید بپرسید که چگونه سایت بسازید و در ادامه به طور کامل شما را با نحوه راه اندازی سایت با وردپرس از صفر تا صد آشنا می کنیم.

راه اندازی سایت بدون کد نویسی


یکی دیگر از دلایلی طراحی سایت که باعث دلسردی بسیاری از افراد از راه اندازی سایت خود می شود این است که فکر می کنند اگر می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، باید زبان های برنامه نویسی مانند html، css، js، php و غیره را یاد بگیرند.

به لطف سیستم های مدیریت محتوای عالی، راه اندازی یک وب سایت مانند آب خوردن است. شما می توانید با استفاده از سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوا که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد وب سایت های کاملا حرفه ای برای کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی کنید.

راه اندازی سایت از طریق سیستم های مدیریت محتوا بسیار ساده است. با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس می توانید هر سایتی را با هر امکاناتی بدون دانش کدنویسی و برنامه نویسی راه اندازی کنید. هدف اصلی ما این است که شما سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کنید.

آموزش طراحی سایت و راه اندازی سایت از صفر تا صد


به محتوای اصلی این مقاله طراحی سایت آموزشی وبسایت رسیدیم. در این قسمت قصد دارم قدم به قدم راه اندازی سایت را به شما معرفی کنم. برای شروع و راه اندازی سایت باید مراحل زیر را قدم به قدم دنبال کنید.

1. خرید دامنه و آدرس وب سایت
اولین قدم برای راه اندازی وب سایت، خرید دامنه و توکن اینترنتی است. شاید بپرسید دامنه سایت چیست؟ دامنه سایت علامت اینترنتی سایت شما است. همانند سایت محمد جانبلاغی، دامنه سایت ما janbalaghi.com است. در قدم اول طراحی سایت برای راه اندازی وب سایت باید دامنه و آدرس اینترنتی مناسب را انتخاب کرد.

قبل از خرید دامنه مناسب برای سایت خود باید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که مخاطبان و کاربران شما را بر اساس دامنه سایتتان می شناسند. شما باید بهترین دامنه را انتخاب و دریافت کنید.

برای تهیه و خرید دامنه و آدرس وب سایت باید زمان بگذارید. در انتخاب و تهیه دامنه باید یک سری نکات را رعایت کنید که در زیر به طور کامل به شما خواهیم گفت.

1. مخاطبان و کاربرانی که وارد وب سایت شما می شوند، شما را بر اساس نام سایت شما می شناسند. بنابراین نام وب سایت شما دقیقاً مانند یک شناسنامه برای تجارت شما است. شما باید وقت بگذارید و بهترین نام دامنه را برای سایت خود انتخاب کنید.

 

2. نامی که برای سایت خود انتخاب می کنید باید نامی باشد که قبلا توسط هیچکس انتخاب نشده باشد. بنابراین قبل از طراحی سایت و تهیه و خرید دامنه وب سایت خود، حتما نام فارسی کسب و کار اینترنتی خود را در گوگل جستجو کنید و مطمئن شوید دامنه ای که انتخاب کرده اید توسط هیچکس ثبت نشده باشد. اگر دامنه ای که می خواهید برای سایت خود انتخاب کنید توسط شخص دیگری ثبت شده است، به دنبال نام دیگری برای سایت خود باشید.

 

https://www.janbalaghi.com/web-design/

  انتشار : ۲۰ تیر ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 6

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما