فرآیند تولید توری مرغی به چه صورت است؟


مراحل تولید توری مرغیچگونه است؟
ساختن-توری مرغی-دانتل
ساختن-مرغ-دانتل
دو روش اصلی برای تولید توری مرغی وجود دارد:

روش خودکار توری مرغی

در این روش توری مرغی سیم را در دستگاه قرار داده و می پوشانند. در مرحله بعد سیم روکش شده به قسمت نرده می رود.

در مرحله سوم قیمت توری مرغی سیم ها به هم می پیچند و شکل الماسی شکل می گیرد (که به آن فنر می گویند) و در نهایت ابتدا و انتهای توری توسط دستگاه سیم پیچی اتوماتیک سفت می شود.

دست
در روش دستی همانطور که از نامش پیداست هیچ ماشینی در کار نیست و فرآیند ساخت توسط دو نفر انجام می شود که سیم گالوانیزه را دور قالب می پیچند تا به آن شکل بدهد. سپس دو سر نرده توسط یک نفر با پیچ گوشتی بافته می شود و در نهایت توری مرغ تمام شده به صورت رول در می آید.

توری مرغی از کجا بخریم؟
سوال بسیاری از افراد این است که تور مرغ را از کجا تهیه کنیم؟ روش های مختلفی برای خرید توری مرغ وجود دارد. می توانید از شرکت های تجاری معتبر خرید کنید. برای اطمینان از کیفیت محصول بهتر است قبل از خرید به اعتبار شرکت توجه کنید. شرکت سالهاست که در زمینه فروش پروفیل فولادی فعالیت دارد و یکی از محصولاتی که ارائه می دهد فروش توری مرغ می باشد.

برای اطلاع از قیمت توری مرغ می توانید به جای مراجعه حضوری با کارشناسان آهن امن تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را برای این محصول از کارشناسان دریافت کنید.

آخرین کلمه
در این مقاله نگاهی به تور مرغ و کاربردهای آن انداختیم. با توجه به مطالب گفته شده می توان نتیجه گرفت که انواع توری مرغ استیل (فلزی) و پلاستیکی وجود دارد. همانطور که گفته شد استفاده از این محصول نه تنها به عنوان حصار لانه حیوانات کوچک و غیره کاربرد دارد، بلکه کاربردهای زیادی در ساختمان سازی از جمله ستون، گچ، ایزوگام و سقف دارد.

اطلاع از قیمت پروفیل استیل برای بسیاری از کاربران مهم است. برای اطلاع از روند تغییرات قیمت آهن می توانید به سایت توری مرغی مراجعه کنید.

https://ahanamn.com/category/%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%BA%DB%8C

 

  انتشار : ۲۵ تیر ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 7

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما