ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب چیست؟


 شرکت طراحی سایت هیچ تفاوتی بین اینکه وب سایت با چه فناوری توسعه یافته است شرکت طراحی سایت وجود ندارد. با این حال، اگر وب سایت شما بازدیدکنندگان زیادی دارد و فرآیندهای روی آن پیچیده است، شرکت طراحی سایت نه تنها با چه فناوری نوشته شده است، بلکه مهم است که در هر یک از زبان های برنامه نویسی از چه زیرساخت و معماری استفاده شده است.

اما در مورد یک وب سایت شرکتی یا یک وب سایت فروشگاهی ساده، خیلی مهم نیست که از چه فناوری برای توسعه آن استفاده شده است، بلکه مهم این است که وب سایتی که در نهایت توسعه می یابد استاندارد باشد، اصول طراحی وب سایت بوده است  شرکت طراحی سایت و با توجه به رابطه موتورهای جستجو بهینه شود.

در نتیجه هر وب سایتی که به درستی پیاده سازی شود شانس موفقیت دارد و این که وب سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند وردپرس یا جوملا توسعه یافته و یا با استفاده از زبان های ASP.NET یا PHP برنامه ریزی شده است. تفاوت. مهم این است که طراحی وب سایت خود را به شرکت یا تیمی بسپارید که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و بتواند شرکت طراحی سایت مشکلاتی را که ممکن است در آینده برای وب سایت شما پیش بیاید پیش بینی کرده و از همان ابتدا برای آن راه حلی ارائه دهد.

زبان برنامه نویسی و فناوری بر موفقیت وب سایت شما تأثیری ندارد، اما موفقیت یا شکست پروژه شما به تیم سازنده پروژه بستگی دارد.

در ادامه مطلب فوق باید بگوییم که با هر یک از فناوری هایی که عده ای نسبت به آن تعصب دارند هزاران پروژه موفق و هزاران پروژه شکست خورده نوشته شده است. بنابراین این واقعیت را ثابت می کند که فناوری پیاده سازی تأثیر زیادی در موفقیت یا شکست وب سایت شما ندارد.

همچنین در فرآیند انتخاب پیمانکار طراحی سایت به این نکته توجه داشته باشید که شرکتی که طراحی وب سایت شما را بر عهده خواهد داشت در همان ابتدای توسعه در وب سایت با اصول سئو آشنا بوده و از استانداردهای فنی سئو پیروی می کند. برای وب سایت

از چه فناوری برای طراحی سایت استفاده می کند؟
همانطور که در بالا ذکر شد، تکنولوژی و زبان برنامه نویسی در طراحی وب سایت در اکثر مواقع هیچ تفاوتی برای صاحب کسب و کار و کاربران وب سایت ایجاد نمی کند. با این حال، برای صاحبان مشاغل مهم است که بدانند وب سایت آنها با چه فناوری طراحی و توسعه یافته است.

ساخت وب سایت در شرکت زاوش هم به صورت برنامه نویسی ویژه و هم در قالب ایجاد وب سایت با وردپرس انجام می شود.

وب سایت های انحصاری زاوش با استفاده از فناوری asp.net و زبان سرور C# می باشد. شرکت طراحی سایت همچنین این شرکت از فناوری ها و کتابخانه های زیادی مانند HTML5، CSS3، Jquery، Javascript، Bootstrap، Angular، Fontawesome و غیره استفاده می کند. در فرآیند طراحی وب سایت

قیمت توسعه سایت
ما در زاوش معتقدیم که هر مشتری نیازهای خودش را دارد و یک نسخه را به دو مشتری نمی دهیم! ما لیست دقیقی از نیازهای شما و خدماتی که برای سایت خود ارائه می دهید تهیه می کنیم و بر این اساس قیمت نهایی را تعیین می کنیم.

یکی از اصلی ترین عواملی شرکت طراحی سایت که بر هزینه ساخت یک وب سایت تاثیر می گذارد این است که ابتدا نوع وب سایت خود را تعیین کنید. ما در شرکت زاوش وب سایت ها را به سه گروه تقسیم می کنیم و بر اساس این گروه ها قیمت طراحی سایت تعیین می شود.

تمامی سایت های ساخته شده در زاوش دارای قالب خاصی هستند و برنامه نویسی برای هر مشتری به صورت جداگانه انجام خواهد شد.

سایت شرکتی
وب سایت شرکتی وب سایتی است که در آن محصولات، خدمات و کسب و کار خود را ارائه می دهید. این وب سایت ها امکانات اولیه تمامی وب سایت ها را خواهند داشت. ویژگی هایی مانند: صفحه درباره ما، صفحه محصول، صفحه خدمات،  شرکت طراحی سایت صفحه گالری، صفحه تماس با ما، نمایه مشتری و صفحاتی که کل مجموعه را به نمایش می گذارند.

وب سایت فروشگاه
وب سایت فروشگاهی وب سایتی است که علاوه بر ارائه محصولات، خدمات و کسب و کار، به مشتریان این امکان را می دهد که محصولات و خدمات شما را به صورت آنلاین خریداری کرده و هزینه سفارش خود را از طریق درگاه پرداخت بانکی پرداخت کنند. در این نوع وب سایت، کنترل پنل شامل گزارش سفارش مشتری و اطلاعات مربوط به هر مشتری خواهد بود.

وب سایت های فروشگاهی زاوش قابلیت  شرکت طراحی سایت اتصال به تمامی درگاه های پرداخت بانکی را دارند و هر تعداد درگاه بانکی که مشتری نیاز داشته باشد و از بانک مجوز دریافت کرده باشد قابل اجرا می باشد.

وب سایت های سفارشی
وب سایت دیگری که در زاوش توسعه خواهیم داد، وب سایت های سفارشی خواهند بود. همانطور که در بالا توضیح داده شد، تمامی وب سایت های طراحی شده در زاوش دارای طراحی منحصر به فرد و سفارشی برای هر مشتری هستند، شرکت طراحی سایت اما این دسته از وب سایت ها به معنای ظاهر سفارشی نیست. بلکه تسهیلاتی است که خارج از عرف وب سایت های شرکتی و فروشگاهی است.

معمولا مشتریان این دسته از وب سایت ها سازمان هایی هستند که می خواهند بخشی از فرآیند سازمان را که بر روی کاغذ یا با استفاده از فایل اکسل انجام می شود مکانیزه کنند و نیاز خود را در شرکت طراحی سایت قالب نرم افزار تحت وب برطرف کنند. دسته دیگری از مشتریان این دسته از وب سایت ها، استارت آپ هایی هستند که نیاز به پیاده سازی ایده جدیدی با استفاده از پلتفرم های نرم افزاری دارند.

http://jso8f7faa3c.iwopop.com/ 

  انتشار : ۲۹ تیر ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 28

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما