چگونه خرید بک لینک باعث افزایش رتبه سایت شما می‌شود؟


شما می توانید به دو روش برای وب سایت خود بک لینک بسازید. روش اول ساخت بک لینک دستی و روش دوم که در این آموزش بیشتر به آن خواهیم پرداخت، خرید بک لینک از وب سایت های معتبر و با کیفیت می باشد.

البته روش سومی هم وجود دارد که قطعا افراد کمی در کشور ما حاضر به ارائه بازخورد به شما هستند. به این ترتیب اگر از دست اول محتوای جذاب و کاربر پسند داشته باشید شاید مورد لطف مدیران سایت های معروف قرار بگیرید و مطالب شما دیده شود و با انتشار آنها در این وب سایت ها لینک های رایگان قدرتمندی دریافت کنید اما در کل به این روش تکیه کنید انجامش نده

خوب، در این آموزش می خواهیم نحوه یافتن بازخورد قدرتمند و خرید آن را با شما به اشتراک بگذاریم، اما قبل از آن بهتر است کمی بیشتر در مورد بازخورد صحبت کنیم.

بک لینک چیست و چگونه سئوی سایت شما را بهبود می بخشد؟

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به 3 قسمت کلی تقسیم می شود. 1- سئوی فنی 2- سئوی داخلی 3- سئوی خارجی بازخورد و بازخورد خرید در واقع سومین و مهمترین قسمت سئو است که سئوی خارجی است.

هدف از ساخت بک لینک افزایش اعتبار سایت در گوگل است. از آنجایی که گوگل تا به امروز از بک لینک برای ارزیابی موقعیت وب سایت ها استفاده می کند، هدف آن چیزی جز سنجش میزان رضایت مخاطبان از محتوای وب سایت ها و بررسی میزان ارسال مجدد نبوده است.

برای گوگل مهم است که به عنوان مثال هنگام نوشتن یک مقاله آموزشی سئو، بداند که کدام یک از ده ها یا صدها رقیب شایسته رتبه برتر در صفحه اول هستند و بزرگترین معیار در ارزیابی گوگل از الگوریتم های پیچیده خود، اندازه گیری تعداد وب سایت هایی که به محتوا و سایت شما لینک داده اند.

البته باید اضافه کنیم که تعداد مراجع به تنهایی مهم نیست. وب سایت هایی که به شما لینک می دهند ارزش بیشتری نسبت به کمیت دارند. بنابراین، اگر 100 بک لینک از وب سایت های کم ارزش برای سایت خود ایجاد یا خریداری کنید، می تواند یک وب سایت قدرتمند ایجاد کند که ارزش آن از تمام 100 بک لینک برای شما بیشتر باشد. بنابراین تعداد و کیفیت بک لینک ها می تواند ارزش بالایی برای شما ایجاد کند.

چگونه خرید بک لینک باعث افزایش رتبه سایت شما می شود؟

چگونه سایت های مناسب برای خرید بک لینک پیدا کنیم؟

برای شناسایی سایت های قدرتمند و تاثیرگذار سئو، باید دو معیار بسیار مهم را قبل از سفارش بک لینک بررسی کنید.

ابتدا مطمئن شوید که سایت تا حد امکان به کسب و کار شما مرتبط است. گوگل لینک های سایت های مرتبط را به سایت های غیر مرتبط ترجیح می دهد. نکته دوم و بسیار مهم، قابلیت اطمینان سایت مربوطه یا سطح اعتبار دامنه آن است.

وب سایت moz معیاری را برای اندازه گیری قدرت هر سایت تحت عنوان اعتبار دامنه تعریف می کند که مشخص می کند این عدد از 1 تا 100 متغیر است و هر چه این عدد به 100 نزدیکتر باشد، قدرت یک سایت بیشتر می شود. پس با این توضیح باید به دنبال سایت هایی باشید که اتوریتی دامنه آنها حداقل از وب سایت شما بالاتر باشد.

معیار دیگری که وب سایت Maz به هر وب سایتی در اینترنت می دهد، امتیاز اسپم است. شما باید حتما این معیار را رصد کنید، هر چه این رقم کمتر باشد، سایت قابل اعتمادتر است و حرکات مشکوک سئو در آن کمتر می شود.

بنابراین، به طور خلاصه، بک لینک های ما باید مرتبط باشند، دامنه اعتبار قابل قبولی داشته باشند و در نهایت امتیاز اسپم آنها پایین باشد.

خوب با دانستن این عوامل می توانید لیستی از سایت های معرفی قدرتمند تهیه کنید و بر اساس بودجه خود با آنها شریک شوید.

چگونه خرید بک لینک باعث افزایش رتبه سایت شما می شود؟

بهترین نوع بک لینک برای افزایش رتبه سایت چیست؟

بک لینک ها انواع مختلفی دارند، مهم این است که بک لینک شما چه نوع بک لینکی است، برخی از آنها ماهانه هستند و به اصطلاح سایت گسترده هستند، یعنی از سایدبار یا فوتر وب سایت ها گرفته شده اند. این نوع ارجاعات در صورت تمدید حداقل 1 ساله می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.

اگر از این دسته از بک لینک ها برای سایت خود استفاده می کنید، باید بدانید که ثبت آنها به مدت یک ماه آسیب جدی به سایت شما وارد می کند، زیرا با حذف بک لینک ها پس از مدت کوتاهی، گوگل به آن شک می کند و حتی ممکن است سایت شما را مجازات کند.

دسته دوم لینک ها، رپورتاژ آگهی هستند که محتوای آنها برای همیشه در سایت های مورد نظر شما ثبت می شود و هرگز حذف نمی شود و به سایت یا صفحات محتوای داخلی شما لینک می شود. این دسته یکی از بهترین و کم خطرترین انواع ارجاعات است.

نتیجه

اگر قصد خرید بازخورد قدرتمند و دائمی دارید، حتما از نوع رپورتاژ تبلیغاتی و ترجیحا از سایت های معتبر و شناخته شده کشور خود استفاده کنید.

  انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 32

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما