چگونه با خدمات سئو سایت خود را به صفحه اول گوگل برسانیم ؟(0 تا 100)


آیا تا به حال به این فکر کرده اید که پس از راه اندازی وب سایت خود دقیقاً برای فروش آنلاین محصولات و خدمات خود چه کاری باید انجام دهید؟ اگر سوال شما این است که چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟ توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

پس از راه اندازی سایت خود، باید سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید. بسیاری از دوستان از من می پرسند چگونه می توان سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار داد؟ در این مقاله که یک مقاله کامل و جامع است با توجه به تجربه خودم این مقاله را برای شما دوستان عزیز می نویسم.

 

می خواهم به شما یاد بدهم که چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید! ممکن است فکر کنید که هزینه ها و بودجه اضافی لازم است! البته اگر اصول بهینه سازی سایت را کاملا بدانید می توانید بدون هیچ هزینه اضافی و با کمترین سرمایه ممکن سایت خود را به صفحه اول گوگل و حتی رتبه اول گوگل برسانید.

 

این مقاله برای افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند بسیار مفید است. همانطور که می دانید اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و شروع به کسب درآمد کنید، اولین قدم راه اندازی وب سایت خود است.

 

ایجاد و ساخت یک وب سایت برای افرادی که می خواهند محصولات و خدمات خود را در اینترنت به فروش برسانند بسیار مهم است. و این وظیفه شماست که سایت خود را در اولین نتایج گوگل نشان دهید.

 

این مقاله ای که می خوانید بر اساس تجربه چندین ساله من در زمینه سئو و بهینه سازی سایت نوشته شده است. ممکن است یک سری چیزهای بسیار ساده و آسان باشد، اما رعایت این نکات کوچک که در ادامه به شما آموزش می دهیم، شما را در صفحات اول گوگل برای اکثر کلمات کلیدی سایت خود قرار می دهد.

 

اما وقتی برای اولین بار سایت خود را راه اندازی می کنید، رسیدن به صفحه اول گوگل می تواند دشوار باشد. البته بستگی به این دارد که از چه روشی استفاده کنید تا سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید!

 

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید از Google Ads استفاده کنید و به گوگل پول بدهید تا شما را به اولین نتایج Google برساند. یا می خواهید کار سئو و بهینه سازی سایت خود را به یک سئوکار بسپارید. شاید بخواهید قدم به قدم سئو را یاد بگیرید و سایت خود را بهینه کنید. هدف اصلی من شروع و کار روی چهره و بهینه سازی سایت شماست.

 

فقط از شما می خواهم تمام نکاتی را که در سایت کامپیوتر به شما آموزش می دهم به صورت گام به گام رعایت کنید و برای بهینه سازی سایت خود مراحل صحیح را دنبال کنید تا بتوانید سایت خود را بهینه کنید. پس با ما همراه باشید تا شما را با سئو و بهینه سازی سایت آشنا کنم.

روش های قرار دادن سایت در صفحه اول گوگل
چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟

سه راه برای قرار دادن سایت در صفحات اول گوگل وجود دارد. اولین راه استفاده از تبلیغات گوگل است. راه دوم این است که سئو سایت خود را به یک شرکت سئو بسپارید. و کار سوم این است که خودتان شروع به کار کنید و مبحث سئو و بهینه سازی سایت را به طور کامل یاد بگیرید و خودتان سایت خود را بهینه کنید.

1. روش اول استفاده از گوگل ادز: در روش اول از گوگل ادوردز استفاده می کنید. به این ترتیب به گوگل پول می دهید و گوگل سایت شما را به صفحه اول یا حتی اولین نتایج می آورد. برای استفاده از این روش به سرمایه نیاز دارید و چندین میلیون تومان سرمایه اولیه لازم است تا سایت شما به رتبه های برتر کلمات کلیدی اصلی برسد. با این روش وقتی حساب شما شارژ شد گوگل حساب شما را باز می کند. این موقعیت قبلی شما را از بین می برد. برای استفاده از این روش نیاز به سرمایه دارید.

2. روش دوم این است که سئو و بهینه سازی سایت خود را به شرکت ها و بازرگانان سئو بسپارید. به این ترتیب با آن مذاکره می کنید تا به اولین نتایج گوگل و حتی صفحات اول سایت خود برسید.

3. روش سومی که به شما پیشنهاد می کنیم این است که خودتان کار را شروع کنید و سایت خود را بهینه کنید. فقط باید مباحث بهینه سازی سایت را به طور کامل یاد بگیرید.

چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟ (روش رایگان)
چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟ (روش رایگان)

برای اینکه سایت خود را به صورت رایگان و بدون هزینه اضافی در صفحه اول گوگل قرار دهید، بهترین راه شروع و آشنایی با سئو و بهینه سازی سایت است. شاید فکر کنید که یادگیری سئو می تواند بسیار سخت و دشوار باشد! اما این را بدانید، اگر سئو و بهینه سازی سایت را به طور کامل یاد بگیرید، در هزینه های شما بسیار صرفه جویی می شود. منابع رایگان و پولی زیادی برای یادگیری 3 موضوع وجود دارد. اگر انگلیسی شما خوب است می توانید از منابع خارجی استفاده کنید. البته در سایت آکادمی آموزش سئو کاملا رایگان را قرار داده ایم که می توانید گام به گام مبحث سئو و بهینه سازی سایت را بیاموزید.

مراحل قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل؟
برای اینکه خودتان سایت خود را بهینه کنید و به اولین نتایج گوگل یا حتی صفحه اول گوگل برسید باید مراحل سئو را دنبال کنید ممکن است بپرسید سئو دقیقا چیست؟ SEO مخفف Optim است 

یک کلید برای سایت خود انتخاب کنید. کلمات کلیدی همه کلماتی هستند که مخاطبان و کاربران شما در گوگل جستجو می کنند.

بنابراین، در اولین قدم باید مناسب ترین و بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید. مهمترین مرحله در بهینه سازی سایت این است که بتوانید بهترین کلمات کلیدی را برای سایت خود انتخاب کنید. انتخاب کلمات کلیدی بسیار مهم است و اگر نتوانید کلمات کلیدی مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید، ممکن است نتوانید در صفحه اول گوگل رتبه بندی کنید.

راه های زیادی برای انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد، مانند استفاده از یک سری ابزار و سایت. اما بهترین راه برای انتخاب کلمات کلیدی اصلی استفاده از خود سایت گوگل است. شما به گوگل می روید و کلمه کلیدی اصلی خود را جستجو می کنید. بعد از اینکه کلمه کلیدی اصلی خود را جستجو کردید، گوگل کلماتی را در پایین صفحه پیشنهاد می کند. کلماتی که گوگل به شما پیشنهاد می کند ممکن است بهترین کلمات کلیدی برای سایت شما باشند.

در انتخاب کلمات کلیدی به این نکته توجه کنید که اگر به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اید، هرگز در همان ابتدا روی کلمات کلیدی دشوار شرط بندی نکنید. با کلمات کلیدی آسان شروع کنید و سپس روی کلمات کلیدی متوسط ​​کار کنید و سپس شروع به کار روی کلمات کلیدی دشوار کنید.

۲- سئوی داخلی سایت
مرحله دوم سئو و بهینه سازی سایت است، در این مرحله باید داخل سایت خود را بهینه کنید. منظور از سئو داخلی تولید محتوا، بهینه سازی صفحه اصلی سایت، بهینه سازی تصویر و سئو، رعایت فاکتورهای تولید محتوا، استفاده از هاست با کیفیت، بهینه سازی سرعت سایت و ... می باشد.

مهمترین عامل در سئوی ورودی، تولید محتوای جامع و هدفمند است. تولید محتوا نه تنها مهم ترین عامل برای سئوی داخلی است، بلکه مهم ترین عامل برای سئو و بهینه سازی در سایت است.

به این نکته توجه کنید، باید محتوای با کیفیتی برای سایت خود ایجاد کنید. قبل از ایجاد محتوا، حتما محتوای رقبای خود را بررسی کنید و ببینید در مورد چه موضوعاتی صحبت کرده اند. به یاد داشته باشید که سعی کنید محتوای خود را کاملتر و جامع تر از محتوای رقبای خود کنید. به عنوان مثال، قبل از تولید محتوا، حتما کلمه کلیدی سایت خود را که می خواهید برای آن محتوا در گوگل ایجاد کنید جستجو کنید. بررسی کنید و ببینید محتوای رقبای شما از چند کلمه تشکیل شده است.

اگر محتوای رایگان شما از چند کلمه تشکیل شده است، سعی کنید محتوایی با 1000 کلمه بیشتر از رقبای خود ایجاد کنید. تمام عوامل ایجاد محتوای سئو را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که تصاویری که در محتوایی که ایجاد می کنید صحیح هستند و از تمام اصول فاکتورهای سئو پیروی می کنند. سعی کنید به منابع معتبر و سایت های عالی لینک دهید. البته سایت هایی با شهرت بسیار بالا! فراموش نکنید که به مقالات مرتبط در سایت خود پیوند دهید. که با این اصطلاح لینک داخلی نامیده می شود. اگر می خواهید نحوه ایجاد محتوا را بسیار جامع یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم مقاله زیر را مطالعه کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله آموزش تولید محتوا را به طور کامل مطالعه کنید

 

3- سئوی خارجی سایت
مرحله سوم سئو و بهینه سازی سایت سئو خارج از سایت نام دارد. اهمیت سئوی خارجی به این معناست که شما باید یک سری کارها را خارج از سایت خود انجام دهید تا در اولین نتایج گوگل راحت تر مورد توجه قرار بگیرید. مانند ایجاد بک لینک برای سایت خود. ممکن است بپرسید بازخورد چیست؟ وقتی از سایت های دیگران به سایت خود لینک می دهید و به سایت ها و مقالات نوشته شده در سایت های دیگران لینک می دهید، این به عنوان بک لینک به شما در نظر گرفته می شود.

به این نکته توجه کنید که بدون ساخت بک لینک، هر چقدر هم که محتوا با کیفیت باشد، هرگز در اولین نتایج گوگل مورد توجه قرار نخواهید گرفت. پس از تولید محتوا، ایجاد و ساخت لینک مهمترین عامل در سئو و بهینه سازی سایت است. اگر می خواهید بک لینک های کاملا رایگان و با کیفیت برای سایت خود بسازید، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.

پیشنهاد می کنم مقاله نحوه ساخت بک لینک را مطالعه کنید

سوالات متداول در مورد سئو و ورود به صفحه اول گوگل
با توجه به اینکه بسیاری از دوستان از من می پرسند که چگونه می توان سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار داد، می خواهم به مهمترین سوالاتی که این افراد در این زمینه از من می پرسند پاسخ دهم.

چرا باید سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم؟
رسیدن به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی بسیار مهم است. البته مهمتر از صفحه اول گوگل رسیدن به رتبه اول گوگل است که می تواند کار نسبتا سختی باشد. وقتی سایت خود را بهینه می کنید، ترافیک سایت شما را افزایش می دهد. زمانی که بازدید سایت شما افزایش یابد، افراد زیادی با شما و کسب و کارتان آشنا می شوند و می توانید با استفاده از موضوعات بازاریابی اینترنتی، آنها را به مشتری تبدیل کنید. 

آکادمی یک دوره آموزش سئو کاملا رایگان برای شماست که شما را قدم به قدم با مبحث سئو آشنا می کنیم.

چه مدت طول می کشد تا برای کلمات کلیدی رتبه بندی شود؟
رسیدن به صفحه اول گوگل به سختی کلمات کلیدی شما بستگی دارد. البته هرچه کلمه کلیدی شما دشوارتر باشد، بهتر می توانید به صفحه اول گوگل بروید. اما به طور متوسط ​​2 تا 3 ماه برای کلمات کلیدی آسان ممکن است طول بکشد. برای کلمات کلیدی متوسط ​​ممکن است تا 6 ماه طول بکشد. و برای کلمات کلیدی سخت، ممکن است یک سال طول بکشد تا سایت شما به صفحه اول گوگل برسد. البته همه چیز به رقبای شما بستگی دارد.

اگر سایت ما به صفحات اول گوگل نرسد چه؟
اگر سایت خود را بهینه نکنید، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. سایت خود را بهینه نکنید، نمی توانید کاری کنید که مخاطبان و کاربران شما را پیدا کنند. شما نمی توانید درآمد خود را افزایش دهید و ممکن است برای همیشه در تجارت اینترنتی شکست بخورید. تصمیم بگیرید که سئو و بهینه سازی سایت بسیار مهم است.

نتیجه

وقتی سایت خود را راه اندازی می کنید باید به این فکر کنید که به صفحه اول گوگل و سپس رتبه اول گوگل برسید. رسیدن به صفحه اول گوگل ممکن است آسان باشد، اما برای به دست آوردن رتبه برتر در گوگل زمان و انرژی زیادی صرف می شود.

بسیاری از دوستان از من می پرسند که چگونه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم برای اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید باید روی سئو و بهینه سازی سایت خود کار کنید. مهمترین عامل در سئو، تولید محتوای جامع و هدفمند و همچنین ساخت بک لینک با کیفیت است. از برخی موضوعات یاد بگیرید و خودتان روی بهینه سازی سئو سایت خود کار کنید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید و منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

  انتشار : ۳ آبان ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 16

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما