کالای خواب سه بعدی چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟


همه چیز درباره ملافه سه بعدی
روتختی سه بعدی مدل جدیدی از روتختی است که به تازگی وارد بازار ایران شده و مورد استقبال چشمگیر هر بیننده ای قرار گرفته و در نتیجه توانسته در مدت زمان کوتاهی بازار را تسخیر کرده و ذهن خریداران روتختی را به سمت و سویی منحرف کند. خود  . اما مشکل کالای خواب سه بعدی اینجاست که هنوز بسیاری از افراد در انتخاب طرح و رنگ این نوع و هماهنگی آن با سایر لوازم اتاق خواب مشکل دارند. به همین دلیل، در این راهنما به بررسی پوشش سه بعدی و انواع آن خواهیم پرداخت.

پوشش سه بعدی چیست؟
پوشش سه بعدی چیست؟

چندی پیش تلویزیون های سه بعدی و سینماها مورد استفاده قرار گرفتند و امروزه این کلمه در بسیاری از صنایع به وفور شنیده می شود. مردم این روزها علاقه زیادی به تماشای تصاویر سه بعدی دارند. بنابراین، استفاده از تکنیک های چاپ دیجیتال سه بعدی در انواع محصولات مانند کالاهای خواب بسیار محبوب شده است. روتختی سه بعدی همان روکش و ملحفه اصلی تخت شما است که پارچه آن چاپ شده و با استفاده از چاپگر دیجیتالی مخصوص طرح مورد نظر بر روی این پارچه چاپ می شود، به طوری که وقتی به آن نگاه می کنید احساس می کنید که تصاویر زنده هستند و دارند. عمق.

مزایای خرید روتختی سه بعدی چیست؟
مزایای خرید روتختی سه بعدی

همانطور که می دانید روتختی یکی از عناصر اصلی تخت خواب در هر اتاق خوابی است و هر چیدمان و دکوراسیونی که داشته باشید برای زیباتر شدن آن به روتختی خاص و زیبا نیاز دارید. امروزه این محصولات با جدیدترین طرح ها و برندها وارد بازار می شوند که یکی از پرکاربردترین انواع آن روتختی سه بعدی می باشد که در جدیدترین طرح های روز دنیا ساخته شده و مکمل لوازم اتاق خواب شماست.

خرید روتختی سه بعدی اتاق خواب شما را منحصر به فرد می کند و عمق بصری خاص و بسیار جذابی را در اتاق خواب شما ایجاد می کند. روتختی سه بعدی نقش اساسی در دکوراسیون اتاق خواب دارد زیرا تخت خواب را که مرکز دکوراسیون است می پوشاند. لحاف سه بعدی آنقدر محبوب شده است که هیچ یک از لحاف های دیگر حتی نمی توانند با آن رقابت کنند.

یکی از دغدغه های بزرگ اکثر افراد ایجاد هماهنگی بیشتر بین لوازم و مبلمان مختلف اتاق خوابشان است. بیشتر روتختی های رایج دارای طرح های از پیش تعیین شده و قدیمی هستند که در خانه همه به وفور یافت می شود و با دکوراسیون اتاق های امروزی جور در نمی آید. از آنجایی که رختخواب و رختخواب یکی از اجزای اصلی اتاق خواب هستند، در صورت عدم تطابق ملافه و سایر لوازم جانبی، خریداران ممکن است ناامید شوند. اما در مورد کاورهای سه بعدی قضیه متفاوت است. به لطف تازگی این فناوری و همچنین جذابیت طراحی این نوع روتختی، مدل های منحصر به فردی را خریداری خواهید کرد که هماهنگی خاصی با دکوراسیون اتاق خواب مدرن شما دارند.

چه جنسیتی برای ملافه های سه بعدی بهتر است؟
مواد روتختی سه بعدی

از آنجایی که پارچه های مورد استفاده در روکش های سه بعدی با عملیات حرارتی خاصی تولید می شوند، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. اگر جنس و کیفیت این پارچه مطلوب نباشد پس از این عملیات حرارتی پارچه کیفیت اولیه خود را از دست داده و نتیجه نهایی مطلوب نخواهد بود. برای این منظور از پارچه های میکرو، نخی، تنسیل یا بامبو برای ساخت و تولید رومیزی های سه بعدی استفاده می شود.

کیفیت یک جلد معمولا با کیفیت چاپ آن تعیین می شود. بنابراین، هر چه کیفیت چاپ بالاتر باشد، کیفیت بستر بهتر است. تصاویر چاپ شده به سفارش تخت خواب سه بعدی نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. به همین دلیل از تجهیزات تخصصی و مواد اولیه مرغوب در فرآیند چاپ استفاده می شود.

کاورهای سه بعدی در چه سایزهایی تولید می شوند؟
اندازه تخت سه بعدی

از آنجایی که تخت و تشک آن در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می شود، به عنوان مثال سایز استاندارد یک نفره و دو نفره، در نتیجه روتختی های سه بعدی نیز در دو نوع یک نفره و دو نفره تولید می شوند. همچنین در سایزهای مخصوص کودکان و نوجوانان تولید و عرضه می شوند.

این اندازه ها برای مدل های تک نفره 160 در 200 سانتی متر و برای مدل های دو نفره 220 در 240 سانتی متر می باشد. سایزهای کوچکتر کودک و نوجوان نیز در انواع طرح های خارق العاده در سایزهای استاندارد کودک و نوجوان تولید می شود. برای مدل های دو نفره، اکثر طرح های مدرن یا مینیمال پذیرفته می شوند. روتختی های سفید در بین روتختی های دو نفره یا روتختی های دخترانه نیز بسیار محبوب هستند.

کاور سه بعدی دوتایی و تک
پوشش سه بعدی دوتایی

به طور معمول تختخواب سه بعدی برای یک نفر به صورت 4 تکه تولید و ارسال می شود و تختخواب سه بعدی برای دو نفر به صورت 6 عددی تولید و ارسال می شود. این قطعات شامل روبالشی، ملحفه و لحاف است. تفاوت بین مدل های تک و دو نفره در تعداد موارد آنهاست یعنی. تعداد روکش ها برای یک تخت دو نفره 4 عدد و برای یک تخت یک نفره - 2 عدد است.

معایب پوشش سه بعدی
معایب پوشش سه بعدی

1. گران
یکی از معایب کاورهای سه بعدی قیمت بالای آنهاست. هزینه پوشش سه بعدی با عوامل مختلفی از جمله تعیین می شود

  انتشار : ۱۷ آبان ۱۴۰۱               تعداد بازدید : 45

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "آموزش بهترین روش های ساخت کسب و کار اینترنتی" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما